Klapki Yeezy Slide pojawią się w trzech wersjach kolorystycznych: Desert Sand, Bone i Resin. Choć pierwsze wersje widzieliśmy już w październiku za sprawą zdjęć od Kim Kardashian, to jednak teraz mamy oficjalne fotografie wszystkich modeli. Buty są jednoczęściową konstrukcją z pianki EVA, która ma zapewniać lekkość i trwałość, a górna warstwa wkładki natychmiastowy komfort. Dodatkowo podeszwa została zaprojektowana ze strategicznym rozmieszczeniem rowków dla optymalnej przyczepności.

ZOBACZ TEŻ: Kanye West pokazał nowe buty Yeezy. Pojawiły się porównania do… durszlaka

Wszystko pięknie, ale nie da się ukryć, że Yeezy Slide to ten sam przypadek, co Yeezy Foam Runner. Tamten model, wyglądający jak jeszcze brzydsze wersje Crocsów, został trafnie porównany do durszlaka. Nowe klapki są równie szpetne – kojarzą się z jakimiś kiepskimi wyrobami z plastiku, które można kupić za grosze na bazarze. Oczywiście nie będzie to miało większego znaczenia, bowiem wszystkie Yeezy cieszą się sporym wzięciem wśród klientów. W końcu marka to marka.

Yeezy Slide sprzedawane będą w rozmiarach dla dorosłych (55 USD – 212 zł), dzieci (45 USD – 173 zł) i niemowląt (35 USD – 135 zł). Będzie można je nabyć od 6 grudnia w wybranych sklepach detalicznych i w oficjalnym sklepie Adidasa w kolorach Resin i Bone. Wersja Desert Sand pojawi się na yeezysupply. Naszym zdaniem już lepiej sięgnąć po Yeezy 500 „Soft Vision” czy Yeezy Boost 380 „Alien”.

ZOBACZ TEŻ: Buty Adidas Yeezy: pięć nowych par. Jak się prezentują?