Słynne buty Yeezy 500 w kolorze "Salt" pojawiły się w sklepach już pod koniec zeszłego roku. Teraz na swój debiut czeka kolejny model z pracowni Kanye Westa - Yeezy Boost 700 w kolorze „Salt”, które będziecie mogli kupić jeszcze w lutym. Ich premierę zaplanowano na 23 lutego 2019. Co jeszcze wiemy o ich premierze?

Adidas Yeezy Boost 700 „Salt”

Sneakersy Yeezy Boost 700 „Salt” zdecydowanie wyróżniają się na tle poprzednich z tej linii. Czym? Tym razem projektanci Adidasa i Kanye West wraz z zespołem projektantów zdecydowali się na proste rozwiązanie kolorystyczne i stonowane barwy.Wcześniejsze warianty „Wave Runner” i „Muave” z linii Boost 700 były znacznie bardziej barwnymi sneakersami. A "Salty" mają szansę przypaść do gustu także fanom kolorystycznej klasyki.

Adidas Yeezy Boost 700 „Salt” - design

Yeezy Boost 700 „Salt” charakteryzują się też masywnie wyglądającą sylwetką postawioną na grubej podeszwie z pianką Boost pod stopami. Konstrukcja nowych butów od Kanye Westa opiera się też na zestawieniu wielu paneli wykonanych z różnego typu zamszu i siateczki, które zabarwiono na jeden z odcieni koloru białawego. Spód jasnej podeszwy jest za to kolorze czarnym, co zdecydowanie przełamuje raczej mdłą kolorystykę nowych boostów.

Adidas Yeezy Boost 700 „Salt” - premiera, cena

Gdzie i kiedy kupisz zatem model „Salt” z linii Yeezy Boost 700? Buty pojawią się w oficjalnym sklepie Adidasa już 23 lutego 2019. Na okoliczność ich zapowiadanej premiery poznaliśmy też ich cenę. Na chwilę obecną odłożyć na nie 1299 zł. Jak na modowe pomysły Kanye Westa to i tak niemal pól darmo ;-)