Moda i seks – z pozoru dwa różne, bo bardziej i mniej intymne światy, które jednak łączy więcej niż by się mogło wydawać. Punkt styku tych dwóch sfer to dopasowanie. Tak samo, jak w przypadku dobierania ubrań na różne okazje, tak i przy decydowaniu o zakupie prezerwatyw wskazane jest, by kierować się indywidualnymi preferencjami. Dlaczego? W modzie – nie ma wątpliwości: dobór stylizacji ma wielkie znaczenie dla naszego samopoczucia. Większość z nas przywiązuje dużo uwagi do tego, jak wygląda, a co za tym idzie – dokładnie przygląda się temu, jak wyglądają inni. Dopasowywanie ubrań do sylwetki i okazji ma kluczowe znaczenie, bo dzięki dobrze dobranym ciuchom czujemy się pewniej. Wiemy, że świetnie wyglądamy, a to zawsze poprawia nastrój. – tłumaczy Piotr Czaykowski.

Chyba każdy choć raz miał taką sytuacje w życiu, kiedy ubrał się nieadekwatnie: czy to do pogody, czy rodzaju wydarzenia, czy po prostu – swojego nastroju. Efekt? Gorsze samopoczucie, brak możliwości skupienia się i panika, że wszyscy wokół widzą dyskomfort tym spowodowany. Niedopasowany do naszego stylu i sylwetki strój wpływa nie tylko na nasz komfort psychiczny, ale również na ten fizyczny. Czujemy się w nim nieswojo, a co więcej może on krępować nasze ruchy lub powodować, że jest nam w nim za gorąco/zimno – dodaje Piotr.

Przełożenie powyższych zasad znajduje odzwierciedlenie w bardziej intymnych okolicznościach. Bo prezerwatywy, podobnie jak ubrania, powinny być odpowiednio dobrane do sytuacji oraz do potrzeb obydwu stron. Własne preferencje zapewne doskonale znamy, a te parterki/partnera, możemy poznać podczas szczerych i otwartych rozmów. Gdy już będziemy wiedzieć, czego chcemy obydwoje, o wiele łatwiej będzie znaleźć prezerwatywy idealnie adresujące nasze potrzeby. Nie zawsze trafimy na nie od razu, ale nie należy się zniechęcać. Eksperymentujmy! I pamiętajmy, że wszystko, na co mamy ochotę w łóżku jest okej, pod warunkiem, że obydwie strony wyrażają na to zgodę.

Eksperymentować jest z czym, bo oferta Durex to wachlarz różnych prezerwatyw, którym, podobnie, jak ubraniom w modzie, można przypisać różne style. Durex Invisible Supercienkie to najcieńsze prezerwatywy w portfolio marki, które powstały, aby zwiększyć uwrażliwienie przy zapewnieniu wysokiego bezpieczeństwa i ochrony. Ich lekkość i subtelność porównać można do stylu boho. Durex Feel Thin XL to z kolei powiększony wariant, przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie komfort, swobodę oraz przestrzeń. Dlatego styl tych prezerwatyw to oversize. Wariant dla osób, które podczas zbliżeń są odważne, lubią ekscytacje i intensywność to Durex Intense. Prezerwatywy te reprezentują w łóżku to samo, co w modzie wyrażają cekiny, błyszczące materiały oraz żywe kolory. Najważniejszym kryterium wyboru jest podążanie za własnymi potrzebami, a jeśli do idealnego dopasowania brakuje dodatkowego nawilżenia – z pomocą przychodzą Durex Feel Thin Fetherlite Elite

Dla osób, które są już w stanie określić swój styl w łóżku, Durex przygotował coś wyjątkowego – konkurs, w którym do wygrania są bluzy dedykowane konkretnym wariantom prezerwatyw marki. Wybierać można z czterech wzorów. Kolorystyka oraz napisy znajdujące się na każdym z nich nawiązują do takich produktów jak: Durex Invisible Supercienkie, Durex Feel Thin XL, Durex Intense oraz Durex Feel Thin Fetherlite Elite. Bluzy powstały we współpracy z polską marką 2005. Wykonane są w 100% z bawełny, a ich produkcja miała miejsce w Polsce.

By wziąć udział w konkursie należy zakupić dowolny produkt Durex, zachować paragon oraz we wiadomości SMS odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego Durex pasuje do Twojego stylu?”. Konkurs trwa od 1 do 31 sierpnia, także nawet Ci, którzy jeszcze nie znają swojego stylu Durex, mają czas, by postarać się go zdefiniować!

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdują się TUTAJ