Szok? Niedowierzanie? A$AP Rocky, a dokładnie jego ostatnia stylizacja jest na ustach wszystkich. Raper znany jest ze swojego uwielbienia dla mody. Był gwiazdą kampanii Dior Homme na sezon jesień-zima 2016/2017 oraz wiosna-lato 2017 (w sesji wystąpili: aktor Rami Malek, muzyk Boy George i model Ernest Klimko). Nagrał też z Rihanną piosenkę "Fashion Killa". Rocky to również stały bywalec pokazów mody, od lat pojawia się w rankingach dla najlepiej ubranych mężczyzn. Jednak tym razem 30-latek przekroczył pewne granice, jeśli chodzi o modę męską.

Zaskakująca stylizacja rapera A$AP Rocky na LACMA Art + Film Gala

A$AP Rocky na ten wieczór wybrał total look od marki Gucci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, muzyk ubiera się zgodnie z najnowszymi trendami. Na gali LACMA Art + Film wystąpił w prostej czarnej kamizelce i spodniach, a także w atłasowej szacie z nadrukiem. Wokół głowy zawiązał apaszkę niczym gwiazdy Hollywood z lat 60. (sprawdźcie zdjęcia Sophii Loren lub Audrey Hepburn) oraz założył ciemne okulary. Przypatrzcie się również pantoflom z futerkiem, które włoski dom mody lansuje z powodzeniem od kilku sezonów. Zdania są podzielone, część zagranicznych dziennikarzy jest zachwycona tą stylizacją, za to inni twierdzą, że wyszła z tego karykatura stylowego mężczyzny. 

Co ciekawe, A$AP Rocky spędził w tym stroju cały wieczór, nawet w trakcie bankietu, siedząc przy stole nie zdjął okularów czy apaszki.

Getty Images