A$AP Rocky i Kendall Jenner w kampanii Calvina Kleina

Nowa kampania Calvina Kleina nostalgicznie przenosi nas do słonecznej Kalifornii sprzed lat. Nie trudno zgadnąć, że bezpośrednią dla niej inspiracją były szalone lata 90-te, kiedy wszytko – szczególnie dla tych nieco bardziej obrotnych i przedsiębiorczych – było możliwe. W kampanii widzimy jednak głównie to, co się wtedy nosiło: sprane błękitne jeansy i casualowe T-shirty. Na fotkach nie mogło oczywiście też zabraknąć też prostej, białej i czarnej bielizny, który uczyniła z marki Calvin Klein prawdziwego, modowego potentata.

W najnowszej kampanii marki, poza ujawnionym już wcześniej Shawnem Mendesem, występują także A$AP Rocky, Kendall Jenner i Noah Centino (aktor znany z hitu Netflixa "Do wszystkich chłopców, których kochałam") oraz dwie: modelki: Anna Ewers oraz Jasmine Daniels. Co widzimy na zdjęciach i filmikach, do których pozowali?

Calvina Kleina - powrót do lat 90.

Fotki i filmy z najnowszej kapami Kleina czerpią z nostalgii za przeszłością, szczególnie właśnie za jakże popularnymi ostatnio latami 90. Modelki i wokaliści nucą m.in. stary przebój New Order "True Faith" z 1987 roku, który został ponownie wydany kilka lat później. Noah Centino w białym T-shircie kręci się po okolicy na starej kolażówce ze słuchawkami na uszach, a A$AP Rocky podziwia zachód słońca leżąc na dachu kamienicy. Zgadujemy, że w normalnym wydaniu byśmy go tak nie zobaczyli ;-)

Za zdjęcia i wideo do najnowszej kampanii marki Calvin Klein odpowiada Glen Luchford - uznany fotograf mody, który w latach 90. jako jeden z pierwszych współpracował z Kate Moss. To doświadczenie ukształtowało jego całą karierę. Czy teraz przełoży się na sukces Anny Ewers i Jasmine Daniels? Trzymamy kciuki!

Reklama Calvina Kleina - parodia

Najnowszą kampianę Calvina Kleina zdążył już sparodiować brytyjski aktor i komik James Corden, autor słynnego talk-show "The Late Late Show with James Corden" oraz popularnego programu "Carpool Karaoke". Jak to zrobił? Zobaczcie w wideo poniżej: