Trend jest jasny. Już ponad 44 % Polaków przyznaje się do regularnego uprawiania sportu. Najczęściej wybieramy jazdę na rowerze (45 %), bieganie (25 %) gry zespołowe (17 %), siłownię (16 %) i basen (14 %). Podobne statystyki dotyczą też innych krajów rozwiniętych, więc producenci elektroniki nie próżnują i z godną podziwu regularnością wypuszczają na rynek kolejne gadżety, które mają efektywnie uzupełniać nasze treningi. Korzystając z tego trendu zdecydowaliśmy się wybrać sześć – naszym zdaniem – najfajniejszych urządzeń, które zadebiutowały na rynku w zeszłym roku, a więc miały okazję zostać już sprawdzone przez steki, o ile nie tysiące, użytkowników. My też je przetestowaliśmy i możemy je polecić z czystym sumieniem.

Dzięki wyselekcjonowanym przez nas gadżetom sportowowym uprawianie sportu stanie się jeszcze łatwiejsze, przyjemniejsze i nieco bardziej naszpikowane technologią. Ale nie ma tego złego. Dzieki tej technologii na bieżaco zmierzysz sobie czas, sprawdzisz swoje osiągi, urozmaicisz trening i rozciąganie tuż po nim. Sport to zdrowie? Jasne! Dlaczego zatem nie wspomóc jego uprawiania tym, co oferuje nam obecnie rynek gadżeciarski? 

ZOBACZ: 5 trendów w fitnessie na 2020 rok

Gadżety do ćwiczeń w domu: kupuj online

6 najciekawszych naszym zdaniem gadżetów sportowych na 2020 rok znajdziesz w naszej GALERII>>>

A które z tych gadżetów (lub im podobnych) możesz kupić w sieci? Sprawdź w naszym przeglądzie ofert SHOPPING ONLINE poniżej: