1. Ojciec Rafał Sonik. Wybitny sportowiec, zwycięzca Rajdu Dakar. Do tego biznesmen i filantrop. My pokazujemy go z innej strony, od paru lat jego ulubionej. O to, co dla niego oznacza bycie ojcem i jak przeprowadzić syna przez pustynię życia, zapytał Rafała Sonika Olivier Janiak.

2. Psychiczna kastracja. O trudnych wyborach oraz sposobach, jak się nie dać stłamsić kobiecie mówi w rozmowie z Agnieszką Prokopowicz psycholog Jacek Masłowski.

3. Życie bez scenariusza. Wybrany kostium i ustalony scenariusz. W prawdziwym życiu Arkadiusz Jakubik oraz Bartłomiej Topa i Łukasz Simlat nie korzystają z takich ułatwień. Muszą odegrać własne, często trudne role. Dlatego poza najnowszymi produkcjami filmowo - serialowymi, porozmawialiśmy o tym, w jaką stronę zmierza świat.

4. Facet bez kompleksów. Czyli dużo o skórze. Tej pachnącej najnowszymi perfumami, ogolonej i wydziaranej. Jeśli tracisz włosy - zawalcz z problemem lub zgól się na glacę (nasi bohaterowie udowadniają, że łysy nie oznacza mniej seksowny). Opowiadamy także o nowościach ze świata perfum (a zwiedziliśmy dla Was trochę świata) i historii tatuażu.

5. I - jak zawsze - solidna dawka mody. Opowiadamy o męskiej wersji projektu „33 rzeczy”, must have’ach tej jesieni, a także pokazujemy szafy ludzi, którzy na modzie zjadają zęby. 

Nowy numer magazynu ELLE MAN już w kioskach!