1.Topowi polscy modele

Z Maksem Behrem, Dominikiem Sadochem, Mikołajem Kajakiem, Maxem Barczakiem i Adamem Kaszewskim porozmawialiśmy o ich poświęceniu dla świata modellingu oraz jego gorszych i lepszych stronach. A po sesji podpatrzyliśmy, co noszą na co dzień.

2. Na boisku nie ma depresji

Gramy w padla i rozmawiamy z wielkimi świata sportu. Zbigniew Boniek, Mariusz Czerkawski, Jerzy Dudek i Tomasz Smokowski opowiadają, czy sport przetrwa w erze wirtualnej technologii. Z tymi mężczyznami zapomnisz o nudzie i depresji.

3. Wojciech Waglewski

ELLE MAN wsłuchuje się w głos autorytetu. Lider zespołu Voo Voo w rozmowie z Olivierem Janiakiem opowiada o sprawach ważnych. Tych codziennych i ostatecznych.

4. Agata Grzybowska

W świecie zdominowanym przez mężczyzn jest najlepsza. Polska fotoreporterka pokazuje prawdziwe oblicze wojny, świata i ludzi oraz mówi o odnajdywaniu spokoju.

5. Felietony z najwyższej półki

W zabieganym świecie dobrze jest w wolnej chwili poczytać dobrą literaturę. Jej przedsmakiem są felietony pisane przez Jana Ołdakowskiego, Tomasza Sobierajskiego i James’a Behr'a. Przeczytasz je w korku, drodze do pracy i podczas oczekiwania na pociąg. Ale myśleć o tematach w nich poruszanych nie przestaniesz szybko.

Wymieniamy jedynie 5 powodów, dla których wybrać się wybrać po nowego ELLE MAN'a do salonu prasowego, kiosku lub empiku. Doborowe towarzystwo to must have i must be tej wiosny. Nie tylko dla facetów.