5 powodów, dla których warto mieć nowego ELLE MAN'a:

  1. Maciej Musiał.  Młody aktor dojrzał i z odwagą idzie po swoje. Ten rok należał do niego. Serial na Netflixie, wkrótce Wiedźmin. Z Olivierem Janiakiem rozmawiał o tym, jakie ma plany oraz jak nie dać się zwariować przez sukces.

  1. Bać się czy się nie bać? W świecie, który znalazł się na skraju katastrofy, musimy nauczyć się bezkompromisowości i zacząć podejmować odważne kroki. Jak będzie wyglądała ziemia i świat za sto lat? I czy przetrwa? Prorokują największe polskie autorytety.

  1. Moda dla facetów. Odważna sesja z udziałem Macieja Musiała to dopiero początek. Karnawałowe podpowiedzi, najnowsze trendy ze światowych wybiegów, najlepiej według nas ubrani w 2018 oraz młode talenty polskiego rynku modowego.

  1. Relacje. Konflikt między ojcem a synem jest ponoć nieuchronny. Czy Maciej i Leon Myszkowscy go doświadczyli? Taki szczerej rozmowy na dwa mikrofony jeszcze nie było!

  1. Prawdziwie męskie rozmowy. Twórca KSW - Martin Lewandowski, ortopeda Bartłomiej Kacprzak oraz dziennikarz Konrad Piasecki opowiadają o sekretach swojej pracy. Oraz mówią, dlaczego szczerość i prawda są dzisiaj tak ważne i potrzebne.