1. Gwiazda okładki, Borys Szyc, opowiada o najważniejszych tekstach, rolach, książkach jego życia. Co go tworzyło i kim się dzięki nim stał? Jaką cenę zapłacił za nagły sukces i wielką popularność? I czy było warto? Mocne i inspirujące!

2. Marcin Gortat zwierza się, jakie ma pomysły na dalszą część życia – bez koszykówki! Opowiada o determinacji, z jaką walczył z każdym młodszym zawodnikiem, jakiego spotykał w szatni. O uporze, z jakim trenował dzień i noc by udowodnić światu, że jest najlepszy. Oraz o planie dnia, który do tej pory ustawiali mu inni, a teraz musi to robić sam.

3. Łukasz Fabiański tłumaczy, jak sukces przekuć w radość a porażkę - w ważną lekcję. Wspomina wieloletnią znajomość z Wojtkiem Szczęsnym i ich przeplatające się losy. Opowiada też jak narodziny syna wpłynęły na jego postrzeganie świata i jak rośnie w nim miłość.

4. Moda, jak zwykle w magazynie ELLE MAN odważna, szałowa ale też funkcjonalna. Tym razem pozują nam w Paryżu model Jakob Kosel a w Warszawie raper i gwiazda serialu „Ślepnąc od świateł” - Kamil Nożyński. Jeden wyciszony, nostalgiczny, drugi mocny w formie, kolorowy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

5. I coś dla tych, którym w życiu niewesoło. Mężczyźni coraz częściej mówią o problemach, coraz częściej widzą i komunikują, że bywa im ciężko. Dlaczego coraz więcej takich historii i skąd biorą się smutki? O męskiej depresji opowiada psycholog Krzysztof Bąk a o własnych bojach z tą chorobą – Michał Wasilewski, czyli Atari Wu.