Wiosenny ELLE MAN zaskoczy Was nie tylko swoją objętością (212 stron) i wydaniem (po raz pierwszy pojawimy się na wysoce ekologicznym, niebielonym papierze), lecz także ilością okładek. Poza pierwszą, który widzicie jako ilustrację tego artykułu (bohaterowie: polscy siatkarze, fotograf: Kamil Szkopik, stylizacja: Marta Siniło) na rynku pojawi się także inna okładka ELLE MANA. Zobaczycie na niej Przemka Kossakowskiego i uczestników jego najnowszego programu „Down the road. Zespół w trasie”. Zdjęcie okładkowe zrobiła Marta Wojtal. Bohaterów wystylizowała Anna Męczyńska. 

Tyle w kwestii okładek. A co z powodami, dla których powinniście kupić najnowsze wydanie ELLE MANA? Jest ich co najmniej tyle samo, co okładek. My wybraliśmy 5, choć moglibyśmy tak wymieniać jeszcze baaaaaaaaardzo długo!

Powód 1

Wiosennego ELLE MANA otwiera materiał o polskich siatkarzach, którzy od lat są najlepszą, a z pewnością jedną z topowych drużyn świata. Trzech zawodników spotkało się z redakcją ELLE MAN podczas specjalnej sesji zdjęciowej. Damian Wojtaszek, Piotr Nowakowski i Bartosz Kwolek nie tylko wiedzą, jak się zachować na boisku, ale mają też doskonałe wyczucie stylu. W rozmowie z Agnieszką Prokopowicz mówią o swoich pasjach, poczuciu odpowiedzialności i ciężkiej drodze do sukcesu. Ich historie są przykładem, że talent to dopiero początek długiej drogi na szczyt.

Powód 2

Wiosenne wydanie ELLE MAN przynosi również wiele wywiadów z mądrymi, ciekawymi ludźmi. Jarosław Kuźniar i redaktor naczelny Olivier Janiak rozmawiają o najważniejszej podróży życia, pracy dziennikarza i potrzebie ucieczki od medialnego zgiełku. Czołowy duet polskich projektantów Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski dzielą się z redakcją kulisami swojej 20-letniej współpracy, a Paweł Małaszyński wraz z synem Jeremim opowiadają o rodzinnej, męskiej przyjaźni oraz o muzyce, która ukształtowała każdego z nich.

Powód 3

W nowym wydaniu ELLE MANA prezentujemy także niezwykłą sesję zdjęciową Przemysława Kossakowskiego i jego przyjaciół z zespołem Downa. „Down the Road. Zespół w trasie” – nowy projekt dziennikarza, który przełamuje tabu i odkrywa wszystkie karty dotyczące tej choroby. Mówi, jak jest. To reportaż o wyprawie szóstki fantastycznych ludzi z zespołem Downa do sześciu krajów Europy w poszukiwaniu przygody i zrozumienia. Jadą zmierzyć się ze stereotypami i z niebezpieczeństwami, bo czekają ich prawdziwie wymagające zadania.

Powód 4

Wiosna to dobry moment, aby pomyśleć o kondycji. Jeden z najlepszych sposób to zapisanie się na crossfit. Trening amerykańskich policjantów i żołnierzy zaprojektowano tak, aby każdy mógł mu sprostać. Szacuje się, że crossfit uprawia w Polsce już kilkadziesiąt tysięcy ludzi a nowe boksy wyrastają jak grzyby po deszczu. Z najpopularniejszymi mitami na temat tego sportu rozprawia się Łukasz Załuski.

Powód 5

W rozbudowanej rubryce motoryzacyjnej zaglądamy do studia Petera Vargi. Urodzony w Budapeszcie projektant od trzech lat odpowiada za zespół designerów Porsche. Spod jego ołówka wyszedł m.in. najnowszy elektryczny model Taycan. Nam opowiada, jak połączyć klasę, piękno i ekologię.

W najnowszym wydaniu magazynu znajdziesz też 40 dodatkowych stron „Szaleństwa Zakupów”. O akcji więcej przeczytasz TUTAJ>>> 

Wiosenny ELLE MAN znajdziecie na rynku już od 12 marca 2020. Szukajcie w kioskach, empikach i dobrych salonach prasowych. Do zobaczenia na jego łamach!