Powód 1

Jednym z dwóch okładkowych bohaterów jest hollywoodzki aktor Robert Pattinson. Gwiazdor najnowszego filmu Christophera Nolana „Tenet” zmężniał i ze zmysłowego nastolatka zmienił się w dojrzałego aktora. Krytycy wysoko ocenili jego rolę w artystycznym „The Lighthouse”, choć 34-letni Brytyjczyk nie rezygnuje także z popularnego kina. Jego Batman jest odmłodzony, samotny i mroczny. Nam Robert opowiada o podejściu do sławy i pracy na planie oraz współpracy ze światową marką Dior.

Powód 2

Swoją lekcję otwartości daje nam Mariusz Przybylski. Jeden z najlepszych polskich projektantów mody rozmawia z redaktorem naczelnym ELLE MAN Olivierem Janiakiem o modzie i o sobie samym. Mariusz ma nonszalancki, wyrazisty styl – szczególnie ceni rzeźbiarskie formy i bluesową nutę. Z rodzinnego Koła do Warszawy było mu cholernie daleko. Aby spełnić marzenia, potrzebował czasu, talentu i odwagi. Dziś opowiada nam o tym już ze spokojem. I z dojrzałością.

Powód 3

Sebastiana Fabijańskiego nie trzeba przedstawiać. Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów właśnie rozpoczyna nowy etap swojej artystycznej kariery. Jak sam opowiada, aktorstwo pozwala mierzyć się z demonami, ale spokoju nie przynosi. Czy uda się to dzięki muzyce? W specjalnym wywiadzie dla ELLE MAN Sebastian opowiada m.in. o swojej debiutanckiej płycie „Prymityw”.

Powód 4

Wystarczyło zaledwie pół roku, aby usłyszeć propozycję nie do odrzucenia od trenera, który do Formuły 1 wysłał już pięciu kierowców. Teraz czekają go trzy lata, w ciągu których musi od zera dotrzeć do testów DTM. Wyżej jest już tylko Formuła 1. 19-letni Robin Rogalski jest spokojny i zdeterminowany. Wie, że w wyniku ciężkiej pracy może spełnić swoje marzenia trafić na najważniejsze światowe tory.

Powód 5

Latem do biura zaglądamy rzadziej. Garnitur nie jest więc niezbędny, ale nawet podczas pracy w domu warto mieć charakterną koszulę. Może być nonszalancka, sportowa, lniana, czy nawet sportowa. Moda na męski home office nie musi być nudna. W nowym ELLE MANIE subiektywny przegląd redakcji, w jakie ubrania, obuwie i akcesoria warto się zaopatrzyć w najbliższym czasie.

ZOBACZ TAKŻE: 10 powodów, dla których pokochasz wakacyjne ELLE