Zegarek męski – jakość a cena

Kto by nie chciał posiadać któregoś modelu Patek Philippe oraz A. Lange & Sohne. Jednak dobry zegarek nie musi kosztować tyle, co kilkadziesiąt czynszów. Chociaż znajdziemy wiele wysokiej klasy opcji za w miarę przyzwoitą cenę, to jednak na rynku nie brakuje też stylowych, przyzwoicie wykonanych zegarków, które kosztują mniej niż 2 tysiące złotych.

Zegarek męski – kwarcowy i automatyczny

Mowa m.in. o markach Casio czy Adriatica. Ludzie przeważnie nie wiedzą, jaki zegarek nosimy na swoim nadgarstku. Stąd wcale nie trzeba mieć Rolexa, bo można w prosty i tańszy sposób sprawić wrażenie, jakbyśmy nosili czasomierz droższy niż jest w rzeczywistości. Jak dobrze wiadomo, jeżeli ktoś chce kupić tani zegarek, to do wyboru ma przede wszystkim całą masę modeli kwarcowych, bowiem czasomierze z mechanizmem automatycznym są jednak już wyraźnie droższe. Zegarki kwarcowe są o tyle wygodne, że nie wymagają zbytniej uwagi od użytkownika – wystarczy przeważnie raz co dwa lata wymieniać w nich baterie. Jeśli ktoś oczekuje od zegarka wyłącznie precyzyjnego odmierzania czasu, to właśnie w ten rejon powinien uderzać. 

CZYTAJ TEŻ: Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze zegarka? Oto 6 istotnych kwestii

Zegarek męski – elegancki i tani

Poniższa lista zegarków jest dość zróżnicowana – znajdziemy zarówno takie, które pasują do garnituru, jak i te o bardziej sportowym profilu. Są też modele na tyle uniwersalne, że można je nosić przy niemal każdej okazji. Jedni będą woleć zegarki na bransolecie, a inni na pasku skórzanym. Dominują zegarki kwarcowe, ale znajdziemy też i te mechaniczne. Zatem nie przedłużając, oto lista 20 dobrze wyglądających zegarków w przystępnej cenie.