Potrzebujesz dobrego płaszcza w swojej szafie. Nie dość, że spełnia swoją rolę, gdy robi się coraz zimniej, to jeszcze wygląda świetnie z praktycznie wszystkim, poczynając od garnituru przez parę dżinsów po nawet joggery. Nie każde ubranie może pochwalić się taką uniwersalnością. Co więcej, płaszcz świetnie działa na naszą sylwetkę. Mężczyzna z większą masą ciała może zyskać talię, zaś szczupły większe ramiona. To tylko udowadnia, że to ubranie jest po prostu niezbędne.

ZOBACZ TEŻ: Męskie joggery – te spodnie do biegania możesz nosić bez obciachu [SHOPPING]

Na jesień dobre będą płaszcze przejściowe, bowiem to ta pora roku, gdy naprawdę ciężko trafić z odpowiednim wyborem garderoby. W ciągu dnia może być jeszcze względnie ciepło, ale wieczorem jest już zimno. Stąd lepiej uderzyć w tego rodzaju płaszcze. Poniżej lista 15 ubrań.

Męskie płaszcze na jesień: Szaleństwo Zakupów 2019

Najmodniejsze jesienne płaszcze z najnowszych kolekcji jeszcze taniej znajdziesz w butikach biorących udział w akcji Szaleństwo Zakupów 2019. Ta już 4 i 5 października w sklepach w całej Polsce. Więcej o akcji dowiesz się ze strony szalenstwozakupow.pl. Partnerem akcji jest Galeria Mokotów: