100. urodziny Aperola nad Wisłą

Aperol już od stu lat pokazuje, jak smakować życie i cieszyć się prawdziwym dolce vita, korzystając z uroków południowej kultury aperitivo. Właśnie w 100. rocznicę narodzin marki Aperol przy ul. Wioślarskiej 6 w Warszawie otwarto Spritz Bar. Impreza otwarcia nowego miejsca na mapie stolicy przyciągnęła gwiazdy ze świata mediów, filmu czy muzyki. Całe wydarzenie poprowadził zaś nasz redaktor naczelny, Olivier Janiak. Nawiązując do urodzinowego hasła marki „100 years of joy” (100 lat radości) goście świętowali w radosnym nastroju, w duchu wspólnej zabawy, delektując się muzyką w wykonaniu Jana Serce i serwowanym bez przerwy Aperol Spritzem. Ten charakterystyczny koktajl zdobył już serca konsumentów na całym świecie, także w Polsce. Nic dziwnego, że jego 100-letnie urodziny świętowaliśmy także nad Wisłą. A celebrację tę swoją obecnością uświetnili m.in. Antek Królikowski, Michał Piróg, Piotr Czaykowski, Łukasz Jemioł, Barbara Kurdej-Szatan, Hanna Lis, Marieta Żukowska, Ola Domańska, Basia Pasek i Ada Fijał.

CZYTAJ: Premiera wakacyjnego ELLE MANA w obiektywnie najnowszego Huawei P30 lite

Spritz Bar – gdzie i kiedy go odwiedzić?

Spritz Bar przy ul. Wioślarskiej 6 w Warszawie czynny będzie do 10 sierpnia, od środy do niedzieli, w godzinach od 12.00 do północy. W każdy piątek goście będą mogli bawić się przy muzyce najlepszych DJów, a w soboty posłuchać na żywo takich wykonawców jak choćby Baranovski, Reni Jusis, Olga Polikowska, Rasmentalism czy Buslav.

100 lat Aperola

Aperol to kultowy, włoski produkt obchodzący w tym roku setną rocznicę powstania. Jego receptura jest niezmienna od samego początku produkcji, czyli od 1919 roku. To znany na całym świecie aperitif o unikalnym słodko-gorzkim smaku, będący połączeniem wyciągu z kilkunastu ziół, gorzkiej pomarańczy i rabarbaru. Najczęściej serwowany i najpopularniejszy jest pod postacią orzeźwiającego koktajlu Aperol Spritz, łączącego w idealnych proporcjach prosecco Gancia i sam Aperol. To idealny drink na nieformalne spotkanie, rozpoczęcie przyjęcia, czy po prostu jako miły przerywnik dnia.

CZYTAJ TEŻ: „Król Lew”: Najlepsze męskie stylizacje podczas premiery filmu Disneya

Zdjęcia z przyjęcia z okazji 100. urodziny Aperola nad Wisłą znajdziesz w naszje GALERII>>>