1. Gwiazda – Sebastian Fabijański – jeden z najbardziej wyrazistych aktorów młodego pokolenia, mówi o determinacji, która wiedzie go przez życie, drodze do sukcesu i jak zmieniła go popularność, którą zyskał dzięki serialowi „Belfer” i filmowi „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

2. Autorytety – Piotr Najsztub, Muniek Staszczyk, Marcin Meller, Łukasz Orbitowski i Tomasz Stańko – mówią o swoich życiowych celach i o tym, czy hasło „spłodzić syna, zbudować dom, zasadzić drzewo” jest wciąż aktualne.

3. Siła – co łączy pisarza Szczepana Twardocha i mistrza MMA Mameda Khalidov? Kunszt, precyzja i celność. Mocny wywiad z autorem „Morfiny” i „Króla”

4. Marzenia – każdy marzy o własnej knajpie, ale oni to zrobili. I to z sukcesem. Szefowie uznanych restauracji, m.in. Mateusz Gessler, Michał Kuter i Bartek Polak mówią jak powstawały ich lokale, za jakimi zmagali się problemami i co musieli zrobić, by wyrobić sobie znaną markę.

5. Ciuchy – w praktycznym poradniku „7 dni z życia mężczyzn” pokazujemy zestawy ubrań na każdy dzień tygodnia. Wystarczy wybrać styl – elegancki, biznesowy, luzacki, sportowy – i gotowe.

6. Sława – co sprawia, że niektóre zegarki przechodzą do legendy? Historie kultowych zegarków

7. Kosmetyki – co stylowy mężczyzna ma w swojej łazience? Sprawdzamy jak wygląda codzienna pielęgnacja trzech facetów – dziennikarza, brand managera i perfumiarza.

8. Forma – 10 ćwiczeń, które sprawią, że będziesz fit do setki plus czego nie robić na siłowni

9. Podróże – idealne miejsca na weekendowy wypad z kumplem, z dziewczyną, z rodziną

10. I dużo więcej: samochody 4x4, nowości moto, kuchnia, wnętrza, trendy, zakupy